هفته مد Metaverse

هفته مد Metaverse:

تاریخ انتشار 20 تیر 1401

از 24 تا 27 مارس، دنیای مجازی Decentraland میزبان اولین هفته مد Metaverse (MVFW)، بزرگترین رویداد مد مجازی تا به امروز خواهد بود. حدود 70 برند، هنرمند و طراح در این رویداد شرکت می کنند که، از جمله نام‌های بزرگی مانند Dolce&Gabbana، Etro، Tommy Hilfiger، Cavalli و IKKS- FashionNetwork

برای این رویدادیک راهنمای گام به گام ساده و یک نمای کلی از مکان های مجازی میزبان این  رویدادها را در اختیار شما قرار می دهد.

برای بازدید از Decentraland نیازی به دانلود برنامه یا تهیه هدست واقعیت مجازی نیست. یک مرورگر وب کافی است. نیازی به ایجاد حساب کاربری نیز نیست. دکمه “بازی به عنوان مهمان” به شما امکان می دهد به صورت ناشناس به عنوان مهمان وارد شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک آواتار (سر، مو، لباس، لوازم جانبی و غیره) را نام‌گذاری و استایلش  را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید .

پس از مدتی انتظار برای بارگذاری صفحه (که بسته به حجم بازدیدکنندگان ممکن است کمی طول بکشد)، آواتار در جنسیس پلازا، مرکز جغرافیایی این جهان مجازی فرود می آید. یک آموزش کوتاه به کاربران آموزش می دهد که چگونه عملکردهای اساسی را انجام دهند، مانند حرکت در اطراف، جهت دادن به نگاه خود یا دسترسی به نقشه.

از آنجایی که این “سرزمین مجازی” وسیع است، و در حالی که امکان انتقال از راه دور به هر نقطه وجود دارد، یافتن مقصد مورد نظر دشوار است. و بسیاری از برندها به طور گسترده مشارکت خود را در MVFW اعلام کردند، اما تقریباً همه آنها در تعیین مکان مجازی نمایش های خود مشکل داشتند. این ثابت می‌کند که چگونه رویداد هنوز جای بهبود دارد و بسیار پیشرفته‌تر از آن چیزی است که مردم، از جمله بخش‌های بازاریابی، می‌توانند درک کنند.

خوشبختانه، ابزارهای مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند راه خود را پیدا کنید. در Decentraland، می توانید از منوی    Exploreکلید  X برای فراخوانی لیستی از تمام رویدادهای جاری و انتقال به آنها با یک کلیک استفاده کنید. همچنین می‌توانید مختصاتی را که می‌خواهید به آن‌ها بروید (طول/طول جغرافیایی) روی نقشه کلید M انتخاب کنید.

Metaverse Fashion Week در وب سایت خود رویدادهای مختلف و مکان های آنها را فهرستبندی می کند. به خاطر داشته باشید که برنامه های ارسال شده طبق ساعت انگلستان UTC هستند، بنابراین مطابق با آن تنظیم کنید.

#اخبار-جهان #کلوب-سیپال #چیامد  #مد-جهان#ترند-لباس

chiamod