<link rel="shortcut icon" href="favicon.jpg"/>

اولین دوره جشنواره سی پال

اندیشه برگزاری جشنواره  سی پال از ملاقات صدها طراح، صاحب نظران، فعالان کسب و کار و تولیدکنندگان شکل گرفت. ماهیت برگزاری جشنواره ها، رقابت نوآوران و خلاقان است تا با به چالش کشیدن خود پویا بمانند. یکی دیگر از اهداف برگزاری جشنواره ها توسعه نتورکینگ و هم افزایی است. ایجاد فرصتهایی برای تعامل و آشنایی با سایر فعالان

جشنواره سی پال برای شناسایی و معرفی طراحان خلاق و بهم رسانی آنها به تولیدکنندگان،گسترش کسب و کارهای نوین و توسعه آموزش، برنامه ریزی شده است. بخش قابل ملاحظه ای از شرکت کنندگان جوانان هستند. موضوع اولین دوره جشنواره سی پال به «فرهنگ و اصالت ایرانی» اختصاص داشت.

موضوع اولین دوره از جشنواره سی پال :«فرهنگ و اصالت ایرانی»

درباره اولین دوره جشنواره سی پال:

اولین جشنواره
هرچند ایجاد اولین اقدامات در هر صنعتی بسیار خوشایند است و پیامد آن فرصتهای دیگری خلق و باعث توسعه اکو سیستم می شود در عین حال سختی ها و چالش های بسیاری به همراه دارد. طراحی و ایده پردازی ، اجرا و تشریح آن برای دیگران و همسویی آنها با اتفاق از مهمترین چالش هاست.سی پال در بستری شکل گرفت که برگزارکنندگان آن سبقه خوبی درارتباط با خانواده مد داشتند. همراهی و حضور صمیمانه اعضای شورای سیاستگذاری، داوران، اساتید کارگاه های تخصصی و برندها تاثیر زیادی در برگزاری موفقیت آمیز سی پال داشت. روند سی پال شامل اعلام فراخوان، برگزاری پیش رویداد، جلسات هم اندیشی، برگزاری کارگاه های آموزشی، دریافت آثار، داوری آثار، افتتاحیه، نمایش آثار، اختتامیه و اعلام برندگان است.

حضور طراحان سرتاسر کشور در اولین جشنواره آنلاین مد

سی پال بعنوان اولین جشنواره اینترنتی مد ایران با استفاده از فضای آنلاین فرصت حضورطراحان سرتاسرکشوررا فراهم کرد. پیامد این اقدام سایر رویدادها هم از فناوری برای توسعه کاری خود استفاده کردند. طراحان شهرهای متفاوت فرهنگ و هنرشان را بطور متمایزی ارائه کردند. یکی از ویژگی های سی پال همین تنوعی فرهنگی و توجه به هویت هنری شهرهای متفاوت است. حدودا 4500 اثر در اولین دوره در دبیرخانه آپلود شد و بیش از 800 اثر به نمایش درآمد.  نمایش آثار شرکت کنندگان،  طی سه مرحله داوری و در پایان برگزیدگان در اختتامیه معرفی می شوند. فرهنگستان هنر ایران میزبان اولین دوره جشنواره مد سی پال بود.

پوشش خبری اولین دوره جشنواره سی پال

گالری اولین جشنواره سی پال

برا دیدن گزارش تصویر از پیش رویداد های جشنواره سی پال، نشست های تخصصی ،کارگاه آموزشی ،مراسم افتتاحیه و اختتامیه به ادامه مطلب مراجعه کنید

معرفی داوران

معرفی برگزیدگان

chiamod