مدل جدید کفش ورزشی برند میسون مارژیلا

مدل جدید کفش ورزشی برند میسون مارژیلا

تاریخ انتشار 1 آبان 1401

برندمیسون مارژیلا( MM6 Maison Margiela) با کانسپت مفهومی مخصوص به خود در همکاری برند  Salomon متخصص در زمینه ورزش آماده هستند تا در خرده‌فروشی اولین مجموعه کفش‌های کتانی مشترک، که اولین بار در فشن شو پاییز و زمستان 2022 این ترند دیده شد، ارائه دهند.

این دو کفش ورزشی به طور قابل توجهی ویژگی های متضادی دارند    کفش ورزشی انحنادار به شکل ذوزنقه در مقایسه با کفش‌های کوهنوردی برای ارتفاع بالا. اولی MM6 Maison Margiela x Salomon Cross Low، دومی MM6 Maison Margiela x Salomon Cross High نام دارند.

خانه مد مستقر در پاریس در بیانیه ای توضیح داد: «فصل اول یک همکاری که به اخلاق مشترک برندها در طراحی سبک  انتقالی صحبت می کند.مفهوم سبک انتقالی ترکیب سبک های مدرن و سنتی برای ایجاد ظاهری کلاسیک و ظریف است. 

هدف آنها: ادغام “بی احترامی به روش طراحی مخصوص خانه مد با رویکرد طراحی عملکرد محور لیبل پوشاک ورزشی در فضای باز بود.”. نتیجه: ترکیبی از غیر متعارف بودن بی‌نظیر و در عین حال مستحکم با ذوق و سلیقه و با تکنولوژی قدرتمند است. به نظر می رسد که آنها به اقلام کلکسیونی برای علاقه مندان به کفش تبدیل شوند.

سالومون که در سال 1947 در شهر کوهستانی انسی فرانسه به عنوان تولید کننده لبه های اسکی تأسیس شد،و به یک برند جهانی ورزش در فضای باز تبدیل شد. خانه مارگیلا توسط طراح بلژیکی به همین نام در سال 1988 تأسیس شد و به طور مسلم به معروف‌ترین برند مد مفهومی تبدیل شد. پس از خرید آن توسط OTB، ابزار سرمایه گذاری کلیدی میلیاردر مد ایتالیایی رنزو روسو، این خانه از جان گالیانو به عنوان طراح آن نام برد و بعدها مدیر خلاق جهانی شد.

به نقل قولاز مدیر برند مارجیلا  “انگیزه ما ایجاد کفشی بود که بتواند به راحتی بین مناظر شهری و فضای باز عالی جابه‌جا شود – محصولی واحد که هم مشخصات عملکرد بالای Salomon را حفظ کند و هم با زیبایی‌شناسی معاصر MM6 Maison Margiela طنین‌انداز شود.”

با این حال، ایده اصلی همان چیزی بود که همیشه برای ما وجود دارد. هدف ما این بود که طراحی‌های عملکرد محور Salomon را به حدی برسانیم که به طور یکپارچه در طراحی های  MM6 Maison Margiela ترکیب شوند.

مجموعه MM6 Maison Margiela x Salomon از جمعه 11 نوامبر در بوتیک های MM6، به صورت آنلاین در MaisonMargiela.com و همچنین در فروشگاه های چند برند منتخب در دسترس خواهد بود.

#مد-سبز #اخبار-مد-جهان #اخبار-مد#طراحی-جدید-کفش-ورزشی#ترند-جدید-کتونی

chiamod