طراحی کالکشن لباس با الهام از نقاشی های قرن 19

طراحی کالکشن لباس با الهام از نقاشی های قرن 19

تاریخ انتشار 5 مهر 1401

Pacsun کالکشن جدید خو  را با موسسه The Met راه اندازی می کند.

Pacsun کالکشن  منحصر به فرد را با همکاری موزه هنر متروپولیتن در شهر نیویورک راه اندازی کرده است.

این مجموعه با لقب «مطالعه هنرهای زیبا: نکات برجسته از Met Reimagined Pacsun»، از نقاشی‌های اواخر قرن نوزدهم از طیف وسیعی از آثار هنری مجموعه مت، با تمرکز بر گل‌ها و مناظر دلپذیر، الهام می‌گیرد. به طور خاص، شامل 30 قطعه پاییزی و زمستانی است که شامل لباس‌های گرمکن، تی‌شرت، کلاه، جوراب و موارد دیگر می‌شود.

بریان اولسون، رئیس Pacsun، گفت: “هنرها همچنان برای مصرف کنندگان و جامعه ما مهم هستند، و همکاری با چنین موزه نمادینی که در دنیای مد طنین انداز است، برای ما یک همکاری طبیعی به نظر می رسد.” ما از اینکه چندین اثر برجسته و مهم The Met برای این مجموعه در دسترس ما قرار گرفت، سپاسگزاریم.»

موزه هنر متروپولیتن در سال 1870 تأسیس شد و امروزه ده‌ها هزار شیء را به نمایش می‌گذارد که 5000 سال هنر از سراسر جهان را پوشش می‌دهد. این موزه در دو مکان نمادین در شهر نیویورک زندگی می کند – خیابان پنجم Met و The Met Cloisters.

غیرقابل انکار است که گذشته تأثیر سنگینی بر مد داشته است، و Pacsun، همراه با آژانس جهانی مجوز Beanstalk، می خواستند تاریخ غنی The Met را از طریق یک مجموعه کالا و پوشاک برجسته کنند که این تاریخ را جشن می گیرد. این مجموعه شامل سبک‌هایی است که برای هر کسی مناسب است و به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا خود را با هنری که فرهنگ ما را شکل داده و هنوز هم در حال شکل‌دهی است، بپوشانند.»

این مجموعه بدون جنسیت در سایزهای XS تا XL موجود است. اکنون در 200 مکان خرده فروشی برتر Pacsun و در Pacsun.com در دسترس است. در جشن همکاری و راه اندازی، فضاهای خالی در فروشگاه های منتخب Pacsun در اطراف کالکشن  طراحی می شود.

در سراسر مجموعه، تناسب مدرن با طرح های نقاشی رنگ روغن تاریخی ترکیب شده است. آثار هنری مستقیماً روی طرح‌ها اعمال می‌شوند و به صورت چاپ سراسری تغییر شکل می‌دهند.

برای ایجاد مجموعه نهایی، تیم طراحی Pacsun از نزدیک با موزه همکاری کرد تا اطمینان حاصل شود که سبک‌ها به آثار اصلی که از آنها الهام گرفته‌اند وفادار می‌مانند. این مجموعه به آثار هنری تیپولو و لاتور و همچنین آثار پر جنب و جوش ون گوگ اشاره دارد.

 

chiamod