برند Burberry کیف های مجازی خود را پلتفرم Roblox افتتاح می کند

برند Burberry کیف های مجازی خود را پلتفرم Roblox افتتاح می کند

تاریخ انتشار 22تیر 1401

دنیای مجازی همچنان مقصد مهمی برای  برند باربری است. خانه مد لوکس مستقر در بریتانیا مجموعه کیف های دستی مجازی را در پلتفرم  Roblox افتتاح کرد، که یک پلتفرم آنلاین جهانی است که میلیون ها نفر را ازطریق تجربیات مشترک به هم متصل می کند.

باربری در طراحی های این کیف ها  “میل دیرینه باربری به طبیعت و فضای باز”، مجموعه منحصر به فرد با تعداد محدود پنج کیف در طرح های آزمایشی تشکیل شده است.

این طرح که با مشارکت یکی از شناخته‌شده‌ترین طراحان مد دیجیتال جامعه Roblox، @Builder_Boy ایجاد شده است، «منعکس‌کننده تعهد باربری به آزمایش خلاقیت و فراتر رفتن است».

 

این پنج کیف دستی با تکیه بر «روح ماجراجویی با زیبایی بازیگوشانه» از «عناصر خارق‌العاده» از جمله ابر، آب و شاخ و برگ وحشی ساخته شده‌اند. اعضای انجمن این پلتفرم می توانند برای آواتارهای مجازی خود این کیف های دستی در Roblox  را تهیه کنند.”در حالی که میلیون ها کاربر در حال کشف این دنیای مجازی هستند

به عنوان بخشی از این همکاری، هر کیف دستی با یک “اموت” انحصاری همراه است، یک عمل منحصر به فرد که آواتارها می توانند در Roblox انجام دهند و برای مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

“Roblox پلتفرمی است که بر پایه تخیل، جامعه و خلاقیت ساخته شده است که برای برند ما هسته اصلی محسوب میشود و ما خوشحالیم که محصولات مجازی خود را در این  جامعه ارائه دهیم.”

کریستینا ووتن، معاون مشارکت‌های جهانی Roblox، افزود: «برای جامعه جهانی ما با بیش از 50 میلیون کاربر فعال روزانه، دیده شدن از طریق مد دیجیتال و شخصی‌سازی آواتارها بخش مهمی از تجربه روزانه آنها در این پلتفرم است. “

 

 

 

 

#اخبار-جهان #کلوب-سیپال #چیامد  #مد-جهان#ترند-لباس

chiamod