<link rel="shortcut icon" href="favicon.jpg"/>

مرینوس راهکاری برای گرم ماندن در زمستان سرد

تاریخ انتشار 25 آذر 1401

در مواجهه با زمستان سرد، باید به دنبال لباس آستین بلندی گشت که بتوان آن را زیر پلیور پوشید.

چیزی که شما در مورد آن صحبت می کنید، البته، آن چیزی است که روزی روزگاری به عنوان “long johns” یا “union suit” یا “لباس زیر بلند” شناخته می شد و اکنون بیشتر با نام اجتماعی قابل قبول تر از آن یاد می شود، ” base layers..” ، به نوعی در پیاده‌روی، اسکی و کوهنوردی میتوانند استفاده شوند..

و مانند بسیاری از اقلام مد که اصطلاحات در آنها تکامل یافته است – برای مثال، نحوه استفاده و لباس های دست دوم “به آرامی دوست داشتنی” و “وینتیج” را ببینید – این انتخاب نیز وجود دارد. لایه‌های پایه اکنون در مواد و قیمت‌های بسیار متفاوتی عرضه می‌شوند (پشم هوشمند- مصنوعی- مرینو- ابریشم) .

اینکه کدام گزینه بهتر است بستگی به هدفی دارد که برای آن منظور شده است .ما برای – گرم نگه داشتن بدن در طول زندگی روزمره ، بسیاری از کارشناسان موافق هستند که پشم مرینوس در صدر فهرست قرار دارد.

به گفته برایان آنتونی، رئیس بازرگانی هودینی، یک برند فضای باز مستقر در استکهلم، «خواص طبیعی مرینو «ریز اقلیم» سیستم‌های لباس ما را مدیریت می‌کند و شما را گرم نگه می‌دارد اما گرمای بیش از حد نمی‌شود. آنها همچنین می توانند به طور مکرر بدون حفظ بو پوشیده شوند و خیلی سریع خشک شوند. شما می توانید نسخه های مرینو از تمام موارد فوق را پیدا کنید، اما برای هر کسی که نیازهای فنی کمتری دارد، گزینه خوب دیگر ابریشم است. به اندازه پشم یا مواد مصنوعی موثر نیست، اما کمی راحت تر و شهری‌تر به نظر می‌رسد. هر دو L.L. Bean و Land’s End منابع بسیار خوبی هستند.

در نهایت، اگر چیزی می‌خواهید که واقعاً صاف روی بدن باشد، حجیم نشود و بتوان آن را با کت و شلوار یا لباس پوشید، هیچ چیز بهتر از یک لباس جذب بدن از جنس های گفته شده نیست

مکن است قیمت‌ها برای چیزی که اکثر مردم هرگز نمی‌بینند عجیب به نظر برسد، اما این یکی از مواردی است که هرگز از مد نمی‌افتد. همچنین یک هدیه عالی در لحظه آخر است. این یک ولخرجی کوچک است که ممکن است برای خودتان خرید آن خیلی گران به نظر برسد، اما اقلام اطمینان و راحتی پنهانی را فراهم می کنند. پیشنهاد ارزش فقط … خوب، اساسی است.

chiamod