عکاس مد بریتانیایی کالکشن مد جدید خود را برای متاورس طراحی می کند

عکاس مد بریتانیایی کالکشن مد جدید خود را برای متاورس طراحی می کند

تاریخ انتشار 3 شهریور 1401

عکاس مد بریتانیایی کالکشن مد جدید خود را برای متاورس طراحی می کند.

عکاس مد بریتانیایی نیک نایت – که همچنین موسس و مدیر SHOWstudio است – در پاییز امسال با “یک افت NFT نوآورانه” به نام ikon-1، “فرآیند تحریریه مد دیجیتال دیرینه خود را به زنجیره بلوک می آورد”.

او گفت که «مرزهای تصویرسازی را با آواتارهای ژانر و واقعی با همکاری مدل و ستاره اینستاگرام Jazzelle Zanaughtti، که بیشتر با نام رسانه اجتماعی @Uglyworldwide شناخته می‌شود، پیش می‌برد.

 

آثار هنری کلکسیونی شامل مد دیجیتال، آرایش، مو و ناخن توسط “گروهی متشکل از بیش از 40 مبتکر، دژنر و ماوریک در خط مقدم آینده دیجیتالی مد هستند که شخصا توسط نایت و زاناگیتی سرپرستی شده اند.”

و این مجموعه «بیش از 200 ویژگی منحصربه‌فرد دارد که برای خلق 8000 اثر هنری بی‌نظیر به سبک زاناتی تولید شده‌اند».

نایت علاوه بر عکاسی از مد، سال‌ها در آن غوطه‌ور شده و با برندها و همچنین افراد مشهور مد محور کار کرده است. او همچنین چندین دهه در زمینه نوآوری فنی بسیار مهم است.

او اولین پذیرنده اسکن سه بعدی در دهه 1990 بود و همکاری های سه بعدی را با کانیه، بیورک و لیدی گاگا و همچنین برچسب های مد از جمله باربری و مارگیلا راه اندازی کرد.

 

بیش از 40 هنرمند خلاقی که در جدیدترین پروژه ساخت تصویر مد او مشارکت داشته اند شامل طراحان  دیجیتال مانند Tribute Brand و Scarlett Yang و همچنین ستاره نوظهور Nusi Quero هستند.

علاوه بر آرایش هایی که توسط زاناویتی ایجاد شده است، این پروژه شامل همکاری با آرایشگر یوجین سلیمان، هنرمند ناخن ماریان نیومن، و همکار قدیمی SHOWstudio و هنرمند دیجیتال تام واندراگ است.

 

 

لینک کوتاه مطلب :

chiamod