طراحی لباس جدید برای متاورس

برند DressX با Zepeto برای راه‌اندازی مجموعه لباس هاس دیجیتالی همکاری می‌کند

تاریخ انتشار 11 شهریور 1401

برند DressX با Zepeto برای راه‌اندازی مجموعه لباس هاس دیجیتالی همکاری می‌کند

فروشگاه Metafashion DressX روز پنجشنبه از همکاری با بزرگترین پلتفرم متاورس آسیا Zepeto برای راه اندازی مجموعه ای ازلباس های  دیجیتالی خبر داد.

برای راه‌اندازی، DressX با مونیکا کوین، اینفلوئنسر مد مجازی Zepeto پیوسته است تا با پنج ظاهر دیجیتالی ایجاد شده در پالت رنگی اینفلوئنسر، دیدگاه منحصربه‌فرد خود را زنده کند.

کوین بیش از 950 هزار دنبال کننده دارد و تا به امروز بیشترین فالوور را در این پلتفرم دارد. او از سال 2018 از Zepeto استفاده می کند و دانش گسترده ای در مورد متاورس دارد. مجموعه مد دیجیتال برای پوشیدن در آواتارهای شخصی Zepeto در دسترس خواهد بود، در حالی که برخی از اقلام از مجموعه نیز برای پوشیدن در AR در برنامه DressX در دسترس خواهند بود.

داریا شاپووالوا و ناتالیا مودنووا، بنیانگذاران DressX می‌گویند: ما مفتخریم که با زپتو و مونیکا کوین، تأثیرگذار برتر پلتفرم، همکاری می‌کنیم تا متاورس جدید را برای متافاشین DressX باز کنیم.

این مجموعه که توسط شرکت مد کاملا دیجیتالی ایجاد شده و توسط تأثیرگذار آواتار برتر Zepeto-Native اجرا می‌شود، بینشی از آینده مد می‌دهد، جایی که ایده‌ها به طور کامل و معتبر در دنیای دیجیتال متولد می‌شوند و زندگی می‌کنند. نسل جدید کاربران بدون محدودیت در Metaverse اجتماعی می‌شوند و هویت خود را می‌سازند، و DressX مفتخر است که یک متاکلوست نهایی برای زندگی آنها در web3 ارائه می‌کند.

در اوایل سال جاری، DressX مجموعه‌ای را در Roblox راه‌اندازی کرد و اولین برند مد دیجیتال خالص بود که مجموعه‌ای را از طریق پلتفرم بازی منتشر کرد.

 

در همین حال، اخیراً، برند ایتالیایی جواهرات و لوازم جانبی لوکس LVMH، Bulgari، دنیای مجازی انحصاری را در Zepeto افتتاح کرد. این شامل یک فروشگاه پاپ آپ به نام Bulgari Sunset In Jeju است و تجربیات آنلاین و آفلاین را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند.

Zepetoتوسط Naver Z Corp توسعه یافته است که در سال 2018 راه اندازی شد. با بیش از 320 میلیون کاربر مادام العمر، سریع ترین پلت فرم آواتار در حال رشد است. جی لی، مدیر عامل شرکت Naver Z USA گفت: “Zepeto و DressX در حال تعریف مجدد معنای طراح مد و برند بودن در عصر متاورس هستند.” «Zepeto با ارائه ابزار و پلتفرم برای رشد طرفداران و مشتریان خود، سازندگان را قادر می‌سازد تا به عنوان کارآفرین رشد کنند. با DressX، یک برند مد و خرده‌فروش صرفاً دیجیتالی که در راستای این مأموریت بازتعریف مد برای متاورس قرار گرفته است، ما مرزها را با هم پیش می‌بریم.»

 

منبع اصلی

chiamod