شرکت Archroma دسترسی به مجموعه رنگ های خود را برای عموم آزاد میکند

شرکت Archroma دسترسی به مجموعه رنگ های خود را برای عموم آزاد میکند

تاریخ انتشار 28تیر 1401

Archroma کتابخانه آنلاین Color Atlas را برای دسترسی عموم به صورت رایگان منتشر می کند

شرکت متخصص مواد شیمیایی نساجی Archroma  ، کتابخانه آنلاین Color Atlas خود را برای دسترسی  عموم و ، برای نرم افزار طراحی مد، پوشاک و منسوجات منتشر کرده است.

Archroma اعلام کرده است که 5760 مرجع رنگی کتابخانه Color Atlas آن در قالب فایل ASE برای دسترسی آزاد برای کاربران اکثر نرم افزارهای طراحی مد، پوشاک و منسوجات در دسترس خواهد بود. با این کار، به طراحان و استایلیست ها دسترسی آزاد به آنچه که بزرگترین کتابخانه رنگ پنبه و پلی استر می نامد داده می شود.

فایل‌های ASE یاaseبرای نرم افزار Adobe Swatch Exchange   برای آپلود، اشتراک‌گذاری و دسترسی به رنگ‌ها از طریق پالت نمونه نرم‌افزار طراحی مانند Photoshop، Illustrator و اکثر نرم افزار های طراحی کامپیتوری کمک میکند.

اطلس رنگ توسط Archroma در سال 2016 راه اندازی شد تا طراحان مد و استایلیست ها را با الهام از رنگ های خارج از قفسه ارائه دهد که می تواند در تولید پیاده سازی شود.

تمام ارجاعات رنگ موجود در اطلس رنگ با محصولاتی فرموله شده اند که مطابق با استانداردهای بین المللی محیط زیست هستند و می توانند بر اساس مشخصات پایداری مطلوب انتخاب شوند.

 

هر رنگ از Color Atlas by Archroma برای خرید از Archroma به عنوان یک استاندارد رنگ فیزیکی موجود است که شامل داده های دیجیتال دقیق و دسترسی به پشتیبانی فنی رنگرزی جهانی است.

کریس هیپس، رئیس خدمات مدیریت رنگ، در استودیوی برند آرکروما می‌گوید: «ما مفتخریم که مجموعه‌های آنلاین گسترده رنگ‌های خود را به روی برندها، طراحان و کارخانه‌ها باز می‌کنیم و به این ترتیب به آن‌ها کمک می‌کنیم لباس‌ها و مقالاتی بسازند که هم مطلوب و هم پایدار باشند. . با استفاده از اطلس رنگی توسط Archroma، آنها می توانند در نهایت رویای یک رنگ را داشته باشند، آن را به سرعت در نرم افزار طراحی خود بیابند و سپس آن را با اطمینان از اینکه هدف طراحی آنها به سرعت و با اطمینان در زنجیره تامین جهانی آنها اجرا می شود، مشخص کنند.

در اوایل سال جاری، Archroma دو رنگ اسید سرمه ای و مشکی بدون فلز و بدون هالوژن، مناسب برای لباس های ورزشی تولید کرد، در حالی که در نمایشگاه تجاری Texprocess ماه گذشته، این شرکت دو نوآوری مناسب برای استفاده در بخش پوشاک و مد ارائه کرد.

 

 

 

#اخبار-جهان #کلوب-سیپال #چیامد  #مد-جهان#ترند-لباس

chiamod