ده ترند برتر لباس مردانه برای بهار/تابستان 2023

ده ترند برتر لباس مردانه برای بهار/تابستان 2023

تاریخ انتشار 10 تیر 1401

ست کردن لباس های زمستانی همیشه آسان تر از لباس های تابستانی است چرا که تنوع بسیار بیشتری در انتخاب انواع کت، ژاکت ،پلیور ها، پیراهن های ضخیم ،شال گردن ها و غیره دارند.همچنین امکان لباس پوشیدن لایه لایه و چند تکه به جذابیت لباس آقایان می افزاید. اما در تابستان به دلیل گرمی هوا تعداد لباس هایی که قابل پوشیدن است در کمد آقایان بسیار کمتر می شود.

اما نگران نباشید در ادامه به معرفی چندین ترند لباس مردانه برای تابستان و بهار سال جدید می پردازیم

مجموعه‌های بهار/تابستان 2023 که در لندن، فلورانس، میلان و پاریس رونمایی شدند، تقریباً همگی ، به دلیل طراوت و ظرافت آرام خود متمایز بودند و بازگشتی به لباس‌های رسمی‌تر را نشان می‌دادند . اگرچه با  تاثیر لباس های غیر رسمی در دوران کورونا کنار گذاشته نمی‌شوند. در دوران قرنطینه کرونا به دلیل گذراندن ساعات کاری در خانه و نبود اجبار برای پوشیدن لباس رسمی ، پوشیدن لباس های راحتی عادت اکثر مردم جامه شده بود اما با تمام شدن این دوران پوشیدن لباس های رسمی دوباره به حالت اولیه خود باز میگردد. همچنین، لباس‌های مردانه تابستان آینده، لطافت بیشتری را در مردان به‌صورت مشخص‌تری به نمایش گذاشت، اگرچه همچنان با اشاره طنزآمیز به برخی الگوهای  قدیمی لباس مردانه، مانند لباس‌های کابوی و دوچرخه‌سواری در این کالکشن ها دیده می شود.

 – Laid-back suits

کت و شلوارها دوباره محبوبیت خود را در بین لباس ها به دست آورده اند. هر مردی در هزاره سوم باید کت و شلواری در کمد لباس خود داشته باشد، کت تکی که با شلوار خود ست باشد . به طور طبیعی، پس از متداول شدن لباس‌های خیابانی، کت و شلوار‌ها با طراحی های جدید بازگشته‌اند، با مواد سبک‌تر و نرم‌تر دوخته شده‌اند، که شامل شلوارهای بسیار متنوعی است که اغلب کمر آن ها کشی است .

 – Distressed jeans

جین در چند فصل اخیر بازگشته است، اما تابستان آینده کل کمد لباس را با مدل های متنوع ، در اختیار خواهد گرفت. جین در انواع لباس‌ها، از جمله کت و چکمه، مانند چکمه‌های سایز بزرگ تا بالای ران که از نوارهای جین قدیمی که در Dolce & Gabbana دیده می‌شود. شلوار جین سنگ‌شوی، ژولیده و نخ‌دار، بازگشتی چشمگیر دارد. ناگفته نماند شلوار جین پاره شده، که به طرز شگفت انگیزی توسط برند ژاپنی Taakk دوباره مطرح شده است، که به طرز جالبی با استفاده از گلدوزی تلفیق شده است.

 – Terry cloth

گرم شدن اب هوا لباس هایی با جنس خنک تر را می طلبد. طراحان تلاش خود را با تحقیقات در باره جنس پارچه برای یافتن سبک ترین، تازه ترین و خنک ترین مواد، با الیاف  پنبه ای که در همه جا وجود دارد و الیاف  کتانی که از ابازگشت آن لذت می برند، دو چندان کرده اند. در این زمینه، پارچه تری، که ترجیحاً بازیافتی باشد ،یک طرح منحصر به فرد تابستانی است .از جمله جذاب‌ترین نمونه‌ها، ست‌های پیراهن-شلوار در Marine Serre، کت‌های حمام در Gunther و LGN، و حوله‌هایی که مانند دامن به دور کمر پیچیده شده‌اند، در Magliano هستند.  Papa’s pyjamas 

کت و شلوارهای پیژامه در سال گذشته ، عمدتاً در جنسی از ابریشمی و برای لباس خواب شب بود. تابستان آینده، آنها در ظاهر شیک روز نیز پوشیده خواهند شد. وقتی درجه حرارت بالا می رود و ما می خواهیم راحتی داشته باشیم، نیازی به پیچیده کردن مسائل نیست، می توانیم با لباس خواب بیرون برویم. مشروط بر اینکه یکی از آن لباس خواب های قدیمی و زیبا با پوپلین روشن با راه راه های نازک آبی آسمانی باشد.  شلوارهای گشاد از پارچه نخی راه راه با کمربند کشدار بسیار محبوب هستند، به خصوص که به راحتی با تقریباً همه چیز ترکیب می شوند.

 Breton With Chinos

این پیراهن راه راه برای اولین بار در سال 1858 به عنوان یونیفرم برای نیروی دریایی فرانسه معرفی شد و امروزه از استقبال بسیار زیادی برای پوشیدن برخوردار است. برتون که در دو نسخه آستین کوتاه و بلند موجود است، بسته به موقعیت با کفش‌های کتانی ،چرمی یا کفش‌های دربی پوشیده می‌شود.

 Warm-Weather Layering 

یک پیراهن و یک تی شرت به طور همزمان  این دو را با هم بپوشید. این ترکیب زیبا برای تعطیلات آخر هفته تابستان مناسب است، به خصوص زمانی که پیراهن مورد نظر آستین کوتاه است و تی شرت از جنس پارچه پنبه ای ساده و سفید است.شلوار جین گزینه خوبی برای شلوار است. آن را با یک جفت کفش ورزشی سفید بپوشانید و از نشان دادن مچ پا نترسید.

Get Tucked

استفاده از یک تیشرت فیت و جذب به همراه شلوار پارچه ای خنک ظاهری شیک در عین حال جذاب و تابستانی برای مردان است.اگر پایین شلوار کوتاه تر از حد معمول باشد بهتر است.

Summer Business Casual

ترکیب کفش راحتی از جنس  جیر همیشه ، جوراب هایی که دیده نشوند ، شلوارهای کوتاه  جین یا شلوار سفید چینی  و در بالا، یک کت با رنگ متضاد و یک پیراهن یقه دار، یا  تی شرت با کیفیت ظاهری بسیار مناسب و مطلوب برای تابستان به شما می دهد.

Fresh Prints

زمستان ممکن است طیف وسیع تری از انتخاب پوشاک را ارائه دهد، اما وقتی صحبت از طرح ها و رنگ ها می شود، تابستان حرف اول را می زند. پیراهن هایی با چاپ های متنوع یکی از متداول ترین پیراهن ها برای هوا گرم استبه جز پیراهم مابقی ظاهر خود را ساده نگه دارید. به سراغ رنگ‌های کلاسیک و کم‌رنگ مانند بژ یا سبز بروید (آنها را با رنگ پایه پیراهن هماهنگ کنید )

 

 

 
 
 
 

#اخبار-جهان #کلوب-سیپال #چیامد  #مد-جهان#ترند-لباس

chiamod