معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال»

با معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال» به کار خود پایان داد

تاریخ انتشار 20 دی 1397

نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال» که از ۱۶ آذر در مجتمع فرهنگی هنری آسمان با نمایش ۵۰۰ اثر برگزار شد روز جمعه ۲۳ آذر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، مراسم  اختتامیه نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال» عصر روز جمعه 23 آذرماه با حضور چیا جبری، مدیر جشنواره، خاتون شهبازی دبیر، اعضای هیئت داوران و جمعی از طراحان، تولیدکنندگان، استادان دانشگاه، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های هنری، صنعتگران و کارآفرینان عرصه مد و لباس در مجتمع فرهنگی هنری آسمان برگزار شد.
در مراسم  اختتامیه نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال» حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، ولی‌الله شجاع‌پوریان، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سجادمحمد یارزاده،  مدیرعامل مجتمع فرهنگی هنری آسمان، هومن زنگنه، رئیس انجمن خیرین کارآفرین کشور حضور داشتند .
امید ثمربخشی سی پال  در عرصه مد و لباس
در این مراسم حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: به برگزار کنندگان نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال» تبریک می‌گویم که این رویداد را با بدون کمک بخش دولتی و یا نهاد عمومی برگزار کردند؛  امیدوار هستیم به‌زودی شاهد ثمربخشی این نهال جدید در عرصه مد و لباس باشیم.

 

                                      

 تلاش برای نمایش تصویر بهتر از فرهنگ و هنر ایرانی در سی پال

در این مراسم خاتون شهبازی گفت: نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال»با پشتوانه و اندوخته سی سال تجربه و خون جگر خوردن مدیریت مؤسسه «چیامد» رقم خورد و تلاش کردیم تصویر بهتری از فرهنگ و هنر ایرانی را در این عرصه به معرض نمایش گذاریم.دبیر نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال»  اظهار کرد: چهار هزار اثر به این جشنواره در بخش‌های مختلف  ارسال شد؛ این جشنواره با هدف توسعه کارآفرینی و ایجاد ثبات و حرکت هر روزه و مداوم در این حوزه برگزار شده است و  اگر بتواند به رونق کار طراحان کمک کند، اتفاق بسیار خوب و مهمی رقم خورده است.
موزه مد و لباس تاسیس می شود
در این مراسم ولی‌الله شجاع‌پوریان، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران بر لزوم همراهی هر چه بیشتر شهرداری با عرصه مد و لباس اسلامی ایرانی تاکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم  موزه مد و لباس را در آینده نزدیک تاسیس کنیم.وی از میزبانی مجموعه برج  میلاد از دومین جشنواره مد و لباس «سی‌پال» خبر داد وگفت: امیدوارم دومین جشنواره مد و لباس «سی‌پال» در مجموعه برج میلاد با ظرفیت میزبانی بیشتر برگزار شود.

نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال» از روز جمعه 16 آذرماه در مجتمع فرهنگی هنری آسمان آغاز بکار کرد، در نخستین دوره جشنواره 500 اثر به نمایش گذاشته شد که بخش عمده آثار به بخش طراحی لباس اختصاص دارد.

chiamod