<link rel="shortcut icon" href="favicon.jpg"/>

آغاز همکاری برند Balmain با هنرمند برجسته Jeff Cole

تاریخ انتشار 30 خرداد 1401

Balmain روز جمعه اعلام کرد که با هنرمند جف کول برای راه‌اندازی آثار هنری انحصاری برای کفش ورزشی Balmain Unicorn همکاری می‌کند.

به عنوان بخشی از این همکاری، کول برای ایجاد طرح‌های دیجیتالی منحصر به فرد با الهام از جدیدترین طراحی از Olivier Rousteing، مدیر خلاق Balmain، از شبح آینده‌نگر Unicorn الهام گرفت.

کول برای طراحی این کفش ورزشی منحصر به فرد از  شکل اسب الهام گرفته است. این طرح با تکیه بر یک حلقه هیپنوتیزم و بدون توقف، دارای رنگ‌های روشن و الگوهای برجسته است که به ترکیب‌های رنگی سیاه و سفید، طلایی و سفید و چند رنگ تبدیل می‌شود.

کول به دلیل تسلط خود بر ابزارهای دیجیتال برای ایجاد تصاویر رنگارنگ و انیمیشن های پویا شهرت دارد. به عنوان بخشی از راه اندازی، ویدیوی The Balmain Unicorn x Jeff Cole برای یک رسانه اجتماعی برای معرفی جدیدترین طرح های کفش ورزشی Rousteing راه اندازی می شود.

کول گفت: «به نظر می رسد این واقعاً مشارکتی است که قرار بود اتفاق بیفتد.

در واقع، حتی قبل از اینکه تیم Balmain به من برسد، Unicorn قبلاً توانسته بود توجه من را جلب کند. به محض دیدن اولین تصاویر از کفش ورزشی، بلافاصله آنها را در رایانه خود ذخیره کردم.

به یاد دارم که فکر می‌کردم این کفش‌ها آنقدر منحصربه‌فرد و غیرمنتظره بودند که تقریباً به نظر می‌رسید قبل از انداختن به زمین در سیاره‌ای دیگر ایجاد شده باشند.

و زمانی که اولیور توضیح داد که از من می‌خواهد کاملاً آزاد باشم تا هنر را به هر سمتی که درست است سوق دهم… خوب، من واقعاً الهام گرفتم.»

کول طرح های خود را در یک رویداد اختصاصی در بوتیک خیابان مدیسون در Balmain که اخیرا افتتاح شده است به نمایش خواهد گذاشت.

اولین نمایش قرار است در کنفرانس NFT.NYC این ماه برگزار شود، که در آن  Balmain Unicorn معرفی خواهد شد .این انیمیشن به عنوان یک NFT انحصاری معرفی خواهد شد.

پیشنهادات برای این سری از NFT ها را می توان از 21 ژوئن تا 24 ژوئن 2022 منحصراً در بازار mintnft.com ارائه کرد. برنده مناقصه همچنین یک جفت کفش ورزشی یونیکورن با امضای Rousteing، دعوتنامه ای برای دو نفر برای تجربه جشنواره Balmain سپتامبر آینده و موارد دیگر دریافت می کند.

Rousteing اضافه کرد: «نمی‌توانم بیش تر از این از اثر هنری نهایی راضی باشم. جف به وضوح می‌دانست که روح تک‌شاخ جدید ما بیش از هر گونه تفسیر واقعی از شکل آن، با زیبایی دست نیافتنی و قدرت کمیاب موجود افسانه‌ای ارتباط دارد.

Rousteing اضافه کرد: “نمی‌توانم بیش تر از این ازاین اثر هنری نهایی راضی باشم. جف به وضوح می‌دانست که روح تک‌شاخ جدید ما بیش از هر گونه تفسیر واقعی از شکل آن، با زیبایی دست نیافتنی و قدرت کمیاب موجود افسانه‌ای ارتباط دارد. بنابراین، او از هر گونه کلیشه‌ای مورد انتظار در مورد سم و شاخ اجتناب کرد و در عوض رنگ‌های خارق‌العاده و انیمیشن‌های متقاعدکننده را به نمایش گذاشت. من به خصوص این نکته را که چگونه او توانست به زیبایی سیستم توری چشم نواز Balmain Unicorn ما و سه موج شکن موازی بالا را به صورت مخلوقش تغییر دهد بسیار دوست دارم.”

 

 

 

 

 

chiamod