Green Product Award 2023

Green Product Award 2023

تاریخ انتشار 21 شهریور 1401

جایزه محصول سبز 2023: جایزه بین‌المللی محصول سبز 2023 اخیراً برای شرکت‌هایی با هدف محصولات و خدمات موجود در بازار از سوی شرکت‌های نوپا و تأسیس‌شده‌ای که می‌خواهند دستاوردهای پایدار خود را به نمایش بگزارند، افتتاح شده است.

جایزه بین‌المللی محصول سبز 2023، این جایزه راه‌حل‌های پایدار شما اکنون برای شرکت‌های فعال و استارت‌آپ‌ها در دسته‌های مختلف باز است.

 

از سال 2013، جایزه محصول سبز به محصولات و خدماتی که قبلاً در بازار راه اندازی شده اند و در زمینه های پایداری، نوآوری و طراحی برجسته هستند، قدردانی می کند – این جایزه با هدف «تغییرکنندگان بازار پایدار» از شرکت های نوپا تا شرکت های مستقر است

این جوایز یک پلتفرم مشترک برای شرکت‌های مستقر و استارت‌آپ‌ها ارائه می‌کند تا خود را به یک شبکه حرفه‌ای و به عموم مردم آلمان معرفی کنند. خواستگاری فعال بین شرکت کنندگان و با شرکا به منظور آغاز پروژه ها و همکاری های مشترک، ایجاد شغل و ترویج تبادل دانش و استفاده از روش های جدید صورت می گیرد.

 

این مسابقه در بخش‌های مختلفی ارائه می‌شود: معماری و خانه‌های کوچک، زیبایی و مراقبت شخصی، اجزای ساختمان، مصالح جدید، کالاهای مصرفی، مد، فضای داخلی و سبک زندگی، کودکان، آشپزخانه، تحرک، سبک آزاد، ورزش و فضای کاری حوزه‌هایی هستند که محصولات و خدمات قابل ارائه و قضاوت خواهد بود. به آثاری که اثر ویژه ای داشته باشند، جایزه تعلق می گیرد

 

 

chiamod