<link rel="shortcut icon" href="favicon.jpg"/>

مد سبز: نکاتی برای فروش مجدد لباس ها

تاریخ انتشار 20 آذر 1401

مد سبز: نکاتی برای فروش مجدد لباس ها

مراقب لباس هایت باش

اگر دیگر نمی‌خواهید لباسی را بپوشید زیرا پاره شده، لکه‌دار شده یا بوی بدی می دهد ، بعید است که شخص دیگری بخواهد آن را بخرد. بث گلنسی از AirRobe می‌گوید: «شستشو و مراقبت از لباس‌های شما به حفظ ارزش آن کمک زیادی می‌کند.»

سخنگوی پلتفرم فروش مجدد Vestiaire Collective می‌گوید برای کفش‌ها و کیف‌های دستی طراحان، نگهداری بسته‌بندی اصلی اقلام نیز می‌تواند به ارزش فروش مجدد آن کمک کند. آنها بر اهمیت ذخیره سازی مناسب قبل از فروش یک قطعه نیز تاکید می کنند. از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید بخصوص برای چرم ها خودداری کنید، از مواد شیمیایی خورنده اجتناب کنید و از کیسه گرد و غبار برای نگهداری استفاده کنید.

ارائه خوب

گلنسی می‌گوید: وقتی زمان فروش یک لباس فرا می‌رسد، «مثل همه بازاریابی‌های خوب، فهرست‌هایی با تصاویر عالی و توضیحات کامل به سرعت حرکت می‌کنند». ما بسیاری از لباس‌های طراحان باورنکردنی را دیده‌ایم که با قیمت‌های فوق‌العاده به فروش می‌رسند، زیرا تصاویر عدالت را رعایت نمی‌کنند.» او نسبت به عکس هایی با “نور بد، لباس های چروک” یا تعداد ناکافی تصاویر هشدار می دهد.

علاوه بر استفاده از چندین تصویر برای نشان دادن لباس از زوایای مختلف، Vestiaire همچنین توصیه می‌کند که «تصاویر نزدیک از ویژگی‌های ضروری، مانند برچسب با نام برند یا برچسب اندازه، و هر قسمتی که ممکن است آسیب ببیند» بگیرید.

هنگام نوشتن توضیحات، جزئیات بیشتر را به جای کمتر انتخاب کنید. از جمله جنس قسمت بیرونی و همچنین آستر، خواه متناسب با اندازه باشد یا نباشد، هر ویژگی اضافی مانند جیب یا درزهای فرانسوی و اندازه های لباس هنگام دراز کشیدن صاف.

فهرست غنی از جزئیات همچنین تضمین می‌کند که خریدار شما دقیقاً می‌داند چه چیزی دریافت می‌کند، بنابراین قطعه دقیقاً در جایی که قبلا بوده، در پایین کمد لباس پوشیده نشده یا در مسیر دفن زباله قرار نمی‌گیرد.

فروش برای فصل

نکته دیگری که هنگام فروش اقلام دست دوم باید در نظر داشت زمان بندی است. Vestiaire می گوید قطعاتی که مناسب فصل هستند سریعتر به فروش می رسند. آنها همچنین توصیه می کنند موارد را در اوایل ماه و به موقع برای آخر هفته فهرست کنید. “بیشتر فروش در نیمه اول هر ماه اتفاق می افتد. یکشنبه روز مورد علاقه جامعه ما برای خرید است. اگر فروشندگان اطمینان حاصل کنند که اقلام آنها در زمان مناسب آنلاین هستند، معمولاً سریعتر فروخته می شوند.

 

chiamod