<link rel="shortcut icon" href="favicon.jpg"/>

حضور سی پالی ها در اولین فستیوال بین المللی بخارا

تاریخ انتشار 28 خرداد 1401

اولین فستیوال زر در بخارای ازبکستان در تاریخ ۱ الی  ۴ خرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار شد. دراین فستیوال بین المللی تعدادی از طراحان زیورو جواهرات و بسیاری از زرگرها و زردوز های دنیا حضور داشتند. ارمغان کشاورز طراح و سازنده زیورالات هنری دراین فستیوال بین المللی بعنوان یکی از هنرمندان فعال ایرانی حضور داشت.

این جشنواره که در طی ۴ روز برگزار شد، با بازتاب خبری بسیار گسترده ای همراه بود. ازبکستان با هدف جذب توریسم و نمایش تاریخی کهن خود در تلاش است با برگزاری جشنواره های هنری  گردشگران زیادی را به کشور خود فرا بخواند.

در این جشنواره تعدادی از اعضای سی پال حضور داشتند که آثارشان مورد توجه برگزارکنندگان  قرار گرفت.ارمغان کشاورز بعنوان یکی از برگزیدگان اولین فستیوال بین المللی بخارا معرفی و تقدیر شد.

ارمغان کار خود را از سال ۲۰۱۴ شروع و در سال ۲۰۲۰ وب سایت خود را راه اندازی کرد و به صورت حرفه ای زیورالات هنری طراحی و تولید میکند. ارمغان ۵ امین کالکشن خود با نام “سرزمین ملوکانه ” را در این فستیوال رونمایی کرد، کالکشنی که از داستان های پدربزرگش در دوران کودکی و تاریخ پادشاهان ایرانی الهام گرفته شده است. کالکشن های او را درچهارمین مجله سی پال و وب سایت شخصی ارمغان میتوانید بازدید کنید.

 
chiamod