برند Moncler اولین NFT های خود را می سازد

برند Moncler اولین NFT های خود را می سازد

تاریخ انتشار 11 مهر 1401

پس از جمع آوری 20 میلیون سرمایه در ماه مه گذشته، Arianee، متخصص راه حل های صدور گواهینامه محصولات دیجیتال web3، با شریک جدیدی به نام Moncler که اولین NFT (توکن های غیرقابل تعویض) خود را راه اندازی می کند، همکاری کرده است. این برند ایتالیایی که دارای کت‌های گران‌قیمت است به انجمن Arianee پیوسته است .

در 6 اکتبر، به عنوان بخشی از 70 سالگی، Moncler سه عملیات NFT را راه اندازی کرد. این برند 500 NFT مرتبط با کت Moncler Maya را منتشر کرد و 500 NFT دیگر راه اندازی شد تا به 500 بازدیدکننده اول رویداد “اکسپدیشن فوق العاده” داده شود. یک نمایشگاه سیار که توسط Moncler سازماندهی شده بود که در نیویورک در 5 اکتبر آغاز شد، قبل از توقف در لندن، سئول، توکیو و چین (به طور انحصاری توقفگاه دیجیتال). در نهایت 70 NFT به «دوستان برند» تعلق گرفت.

هر NFT با اسکن یک کد QR قابل دسترسی است و می تواند در یک کیف پول نگهبانی ذخیره شود، که مستقیماً در برنامه Moncler یکپارچه شده است. هر NFT همچنین شامل یک قطعه هنری است که توسط Antoni Tudisco، مدیر خلاق و هنرمند سه بعدی از هامبورگ آلمان طراحی شده است.

راه اندازی این NFT ها بخشی از یک استراتژی گسترده تر وب 3 برای Moncler است. به گفته آریانایی، جهانی که انتظار می رود تا سال 2031 به یک میلیارد کاربر برسد.

 

chiamod